Мешканці Борсуківської громади попрощались та провели до місця вічного спочинку захисника із с. Синівці - Машту Юрія Ростиславовича

Дата: 26.06.2023 16:46

Велика родина залишилась без опори та підтримки, діти втратили люблячого тата, дружина залишилась без сильного чоловічого плеча, мама поховала сина, а без брата житимуть сестри та брати вбитого ворогом воїна.

Після себе Юрій залишає добру та світлу памʼять, як про мужнього захисника, сміливого воїна та надійного побратима, сина та дочку, тато яких став Героєм для кожного з нас і назавжди долучився до лав Небесного війська.

Фото без опису Фото без опису

Також,по-особливому, супроводжували в останню дорогу: великий прапор України несли під час чину поховання, як символ того, за що віддав своє життя Юрій.

На честь свого Героя діти із села сплели символічні українські браслети, які давали усім, хто прийшов попрощатися. Це - у памʼять про загиблого.

Фото без опису Фото без опису

Щиро співчуваємо сімʼї загиблого, хай Господь дасть сил пережити цю важку втрату!

Вічна памʼять Герою!