Ратифікація Україною Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами.

Дата: 13.11.2023 16:01

На виконання положень Закону України " 2229-VIII від 07 грудня 2017 року "Про запобігання та протидію домашньому насильству", та на виконання доручення ГНУП в Тернопільській області № 352/01/11-2023 від 17.10.2023 "Про надання інформації"https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/994_001-11?fbclid=IwAR2hLXgfeh1aVXyaWx1Uf8lrDvUAa3ySVUPh39lgh3D73JyYfGYylAGahxs_aem_AWqp0qkBeTUvSRqryIR3BA91RrXmx5p-d7QeQmHNGtYwUBpscbYVWq4Vp1yHzvn1oVw#Text щодо ратифікації Україною 20.06.2022 Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами.
З метою ознайомлення, отримання інформації про права, гарантії, щодо захисту та  психосоціальної підтримки, отримання  соціальних послуг, які надаються субє'ктами  різним категоріям осіб, що можуть ними скористатися, порядок  отримання таких послуг .