Розчищаємо дороги від снігу

Дата: 04.02.2018 17:33

Надворі справжня казка. Багато снігу насипало за ніч. Для комунального підприємства "Наш добробут" чимало роботи. Сьогоднішній ранок працівники розпочали з розчищення снігу по селах громади. Перед нашим комунальним підприємством стоїть завдання розчистити усі дороги Борсуківської громади. Працівники працююють з самого недільного ранку. Робота зроблена в с. Передмірка і с. Нападівка, під'їздна і центральна дорога с. В. Куськівці і с. Синівці. Наразі техніка працює в с Борсуки, на черзі с. Борщівка. При погіршені погодніх умов готові задіяти резервну техніку.