Лановецький район, Тернопільська область

Борсуківська громада на Інтелектуальній гордості Лановеччини - 2017

24 травня 2017 року відбувся районний форум «Інтелектуальна гордість Лановеччини 2017» – свято, на якому  відзначили  найкращих учнів , які гідно представили наш район на обласних предметних олімпіадах та обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.

Не обійшлося без представників Борсуківської громади.

Було відзначено чотирьох призерів обласних олімпіад, вихованців шкіл Борсуківської ОТГ:

• Сіверський Назарій Сергійович – учень 9 класу Синовецької ЗОШ І-ІІ ст., ІІІ місце – фізика;
  • Тимошенко Роман Олегович – учень 8 класу Борсуківської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІІ місце – фізика;
  • Партика Софія Романівна – учениця 9 класу Борсуківської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІІ місце – хімія;
  • Лозіцька Дарія-Василина Яківна – учениця 7 класу Передмірської ЗОШ І-ІІ ст., ІІІ місце – математика.

З рук Борсуківського сільського голови Друзя Івана Володимировича учні були нагороджені грамотами та грошовими винагородами.

Також було відзначено вчителів, які підготували переможців та призерів обласних та Всеукраїнських етапів олімпіад з базових навчальних дисциплін, обласних конкурсів, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України. Серед них:

• Волянюк Лілія Михайлівна – вчитель історії та правознавства Борщівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
  • Дзюба Валентин Григорович – вчитель української мови та літератури Борщівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
  • Волохата Оксана Яківна – вчитель математики Передмірської ЗОШ І-ІІ ст.;
  • Горда Галина Анатоліївна – вчитель фізики Синовецької ЗОШ І-ІІ ст.;
  • Тимошенко Олег Миколайович – вчитель фізики Борсуківської ЗОШ І-ІІІ ст.;
  • Онищук Валентина Іванівна – вчитель хімії, природознавства Борсуківської ЗОШ І-ІІІ ст.