Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо встановлення меморіальних дошок загиблим військовослужбовцям Іванчуку Василю Сергійовичу, Чернію Руслану Степановичу, Воронюку Олександру Борисовичу с. Нападівка.

Дата: 29.02.2024 11:27

Інформаційне повідомлення

про проведення громадського обговорення щодо встановлення меморіальних дошок загиблим військовослужбовцям Іванчуку Василю Сергійовичу, Чернію Руслану Степановичу, Воронюку Олександру Борисовичу с. Нападівка Кременецького району Тернопільської області на фасаді Нападівської філії Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

1. Ініціатор громадського обговорення: Борсуківська сільська рада

2. Організатор громадського обговорення

Робоча група з питань організації громадських обговорень, утворена розпорядженням сільського голови від 26 лютого 2024 року № 30-ОД «Про створення робочої групи щодо відкриття меморіальних дошок загиблим воїнам села Нападівка», провела 29 лютого 2024 року засідання, на якому розглянула подання завідувача Нападівської філії Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Ольги ТИМЧУК та коротку біографічну довідку Іванчука Василя Сергійовича, Чернія Руслана Степановича, Воронюка Олександра Борисовича.

Вирішили оприлюднити на офіційному сайті Борсуківської сільської ради інформаційні матеріали щодо  встановлення меморіальних дошок загиблим військовослужбовцям в селі Нападівка, на фасаді будівлі Нападівської філії Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та поставити на громадське  обговорення даний проєкт (протокол №1  засідання комісії з питань відкриття меморіальних дошок загиблим воїнам с.Нападівка).

1. Пропозиції та обґрунтування щодо відкриття меморіальних дошок загиблим воїнам в селі Нападівка.

Увічнення пам’яті полеглих воїнів нашої громади, які віддали життя у боротьбі за незалежність України.

Коротка біографія. Іванчук В. С. народився 04 серпня 1995 року в селі Нападівка, нині Кременецького району Тернопільської області.  Закінчив Нападівську ЗОШ І-ІІ ступенів, Лановецьке ПТУ. Перед службою проживав в селі Нападівка Кременецького району Тернопільської області. З 21 травня 2022 року був призваний на службу до ЗС України. Старший солдат, номер обслуги гармати артилерійського взводу артилерійської батареї артилерійського дивізіону трагічно загинув 24 червня 2023 року, виконуючи бойове завдання, поблизу села Затишшя, Запорізької області. Похований 29 червня 2023 року в селі Нападівка Кременецького району Тернопільської області.

Коротка біографія. Черній Р. С. народився 21 жовтня 1976 року в селі Нападівка, нині Кременецького району Тернопільської області. Виріс у селі Нападівка Борсуківської громади , закінчив Нападівську ЗОШ І-ІІ ступенів, СПТУ № 5, смт. Вишнівець. Загинув 28 жовтня 2023 року, під час виконання бойового завдання на Донеччині, поблизу населеного пункту Курдюмівка, Бахмутського району, потрапивши під ворожий обстріл. Похований 15 листопада 2023 року в рідному селі Нападівка Кременецького району Тернопільської області.

Коротка біографія. Воронюк  О. Б. народився 17 вересня 1986 року в селі Нападівка Борсуківської територіальної громади Кременецького району Тернопільської області. Зростав у рідному селі, випускник Нападівської  ЗОШ  І-ІІ ступенів, СПТУ № 5, смт. Вишнівець. Загинув 03 грудня 2023 року, під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Терни, Донецької області, отримавши поранення несумісні з життям. Похований 08 грудня 2023 року у  селі Нападівка Борсуківської територіальної громади Кременецького району Тернопільської області.

4. Мета громадського обговорення: врахування думки мешканців с. Нападівка  Борсуківської територіальної громади щодо прийняття рішення про встановлення меморіальних дошок загиблим військовослужбовцям Іванчуку Василю Сергійовичу, Чернію Руслану Степановичу, Воронюку Олександру Борисович в с. Нападівка Кременецького району Тернопільської області на фасаді Нападівської філії Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

5. Строк проведення заходів з громадського обговорення: громадське обговорення у формі електронної консультації проводиться з дня оприлюднення зазначеного інформаційного повідомлення і до 15 березня 2024 року включно.

6. Поштова адреса та адреса електронної пошти, строк і форма для подання пропозицій (зауважень): пропозиції (зауваження) подаються на адресу електронної пошти: borsuky.sr@gmail.com до 15 березня 2024 року включно.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає. Юридичні особи подають пропозиції у письмовій формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції не розглядаються.

7. Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення:

вул. Шевченка, буд. 3, с. Борсуки Кременецького району, Тернопільської області, 47412, тел/факс (03549) 4-41-42, e-mail: borsuky.sr@gmail.com.

8. Прізвище та ім’я особи, що проводить заходи громадського обговорення: голова Комісії - Важельська Тетяна Василівна.

9.Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: до 22 березня 2023 року на офіційному сайті Борсуківської сільської ради.