Юному воїну назавжди 23 ...

Дата: 02.05.2024 14:00

Борсуківська громада зустріла молодого, вбитого ворогом Героя - Мізоцького Павла Романовича.

Фото без описуФото без опису

Назавжди 23 роки юному воїну, серце якого перестало битися від рук окупанта на страшній війні. Життя вбитого солдата так і не встигло розквітнути і напередодні великого свята Христового Воскресіння ми прощаємось із нашим Героєм.Фото без опису

Попереду юного хлопця чекало так багато, йому б жити, радіти, створювати сімʼю, народжувати дітей та виховувати їх у вільній країні. Натомість його бездиханне тіло у домовині, а душа - на небесах.

Фото без опису   Фото без опису

Згорьовані мама і сестра, уся родина, друзі та односельці прощатимуться із полеглим, що назавжди буде воїном Небесного війська.

Світла памʼять!

Фото без опису   Фото без опису

Чин похорону відбудеться завтра  03 травня 2024 року о 9.00 год. з дому спочилого військового.