Церковні хористи громади вітали з Хрещеням Господнім

Дата: 19.01.2018 19:16

Різдво Христове – це свято нашої духовності, свято милосердя, свято давнє і вічно молоде. Різдвяні свята починаються колядками на Святвечір. Вони тривають до Василевого щедрого вечора і далі до Водохреща. У колядках багато мудрості, доброти, людських почуттів. Славлять у них господаря, господиню, славлять Христа і працьовиті руки хліборобів.

Сьогодні, на Водохреща, завершуючи великий цикл різдвяних свят, у стінах Борсуківської сільської ради лунала коляда від церковних хористів сіл Великі Куськівці та Борщівка.

Свято Водохреща для українського народу – це джерело світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в добро. У цей день вода в річках стає цілющою і цілий рік дарує людям здоров’я та наснагу, захищає від лиха, наповнює життєдайною енергією.

Дуже приємно, що зараз не забуваються старі традиції. Щоб ці традиції шанувалися і памяталися, потрібно привчати до них наших дітей. З покоління в покоління буде летіти привітальним кличем «Христос охрестився», а у відповідь буде доноситись «У річці Йордані». І в цих традиціях глибина душа українського народу.