Конкурсу на право оренди комунального майна

Дата: 20.10.2017 22:49

Інформація

Виконавчого комітету Борсуківської сільської ради про оголошення конкурсу на право оренди комунального майна (будівель, приміщень)

1. Назва об'єкта оренди: нерухоме майно –  нежитлове приміщення другого поверху Борсуківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Борсуківської сільської ради площею 15.618 кв.м., та допоміжне приміщення площею 2.76 кв.м.

Місцезнаходження об'єкта оренди : Тернопільська обл, Лановецький р-н,  с. Борсуки, вул. Шевченка, 3.

Балансоутримувач: Борсуківська сільська рада.

Вартість об'єкта оренди за незалежною оцінкою, виконаною станом на "13" жовтня" 2017 р. становить 51200,00 грн.

Цільове використання об'єкта оренди – надання стоматологічних послуг(зубопротезний кабінет).

Умови конкурсу на право укладення договору оренди :

1.Найбільший запропонований розмір місячної орендної плати за використання об'єкта порівняно зі стартовою орендною платою за базовий місяць розрахунку (січень - 2017 р.) - 652,80 грн. (орендна ставка - 15%).

(Згідно методики розрахунку та порядок використання плати за оренду комунального майна Борсуківської сільської ради.)

2.Використання об'єкта оренди за цільовим призначенням — суб'єктів господарювання, що діють на основі приватної власності і провадять господарську діяльність з медичної практики

3.Дотримання протипожежних норм експлуатації об'єкта оренди.

4.Утримання орендованого приміщення в належному санітарно-гігієнічному стані.

5.Своєчасне проведення поточного ремонту нерухомого майна. Роботи провести за згодою органу уповноваженого управляти майном.

6.Переможець конкурсу зобов'язаний укласти договір оренди протягом 15 календарних днів з моменту прийняття рішення виконавчого комітету про надання в оренду майна.

7.Об'єкт передається в оренду без права передачі його у суборенду.

8.Використовувати об'єкт оренди у відповідності до умов договору оренди та забезпечення їх виконання в повному обсязі.

9.Укладення з Борсуківською сільською радою договору на участь у витратах по комунальних послугах.

10.Переможець конкурсу повинен заплатити завдаток у двохкратному розмірі запропонованої ним суми місячної орендної плати на розрахунковий рахунок уповноваженого органу по укладенню договорів оренди за об'єкт оренди протягом 5 банківських днів з моменту публікації оголошення про підсумки конкурсу на право оренди комунального майна (про визнання його переможцем конкурсу).

11.Компенсація переможцем конкурсу вартості витрат за виготовлений звіт про незалежну оцінку майна та проведену рецензію замовнику звіту в сумі 1500,00 грн. протягом 15 календарних днів з моменту публікації оголошення про підсумки конкурсу на право оренди комунального майна (про визнання його переможцем конкурсу).

12.У випадку відмови переможця конкурсу від укладення договору оренди, завдаток та кошти компенсовані за виготовлення звіту про незалежну оцінку майна і проведену рецензію поверненню не підлягають.

13.Термін дії договору - 3 рік з подальшою пролонгацією згідно з чинним законодавством України за умови виконання орендарем всіх обов'язків за договором оренди.

14.При визначенні переможця конкурсу буде надана перевага тому учаснику конкурсу, який запропонував найкращі умови подальшої експлуатації та використання об'єкта оренди та за інших рівних умов - найбільшу орендну плату за базовий місяць розрахунку.

Конкурс буде проведено 10 листопада 2017 року у Борсуківській сільській раді за адресою Тернопільська область, Лановецький р-н, с.Борсуки, вул. Шевченка, 3 в 10.00 год.

Термін прийняття документів на конкурс – до 18.00 год. 6 листопада 2017 року.

Для участі в конкурсі учасник конкурсу подає на розгляд конкурсної комісії такі документи:

для претендентів на участь у конкурсі, які є юридичними особами:
– документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;
–  посвідчені нотаріусом копії установчих документів;
–копію довідки органу статистики про включення юридичної особи до ЄДРПОУ;
–  завірену належним чином копію звіту про фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської і  кредиторської заборгованостей за останній рік;
для претендентів на участь у конкурсі, які є фізичними особами:
–  копію документа,  що посвідчує особу,  або  належним  чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;
–  копію паспорта (сторінки 1, 2, 11) (завірена заявником);
–  копію ідентифікаційного коду (завірена заявником);
– копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців;
– копію декларації про доходи або звіту суб'єкта малого підприємництва – фізичної особи – платника єдиного податку.

Присутність учасників конкурсу або їх представників на конкурсі обов’язкова.

Заява на ім’я сільського голови та документи на конкурс приймаються за адресою:Тернопільська область, Лановецький р-н, с.Борсуки, вул. Шевченка, 3, кабінет секретаря сільської ради.

Документи на конкурс подаються у надійно запечатаних конвертах з написом «На конкурс», скріплених печаткою учасника конкурсу.

Додаткову інформацію можна отримати у Борсуківській сільській раді за тел. (035 49) 4 41 48.