"Від малого до старого розвеселимо усіх" - вечір відпочинку в Борсуках

Дата: 18.02.2018 23:48

Пісня з давніх-давен вважається невід'ємною частинкою кожного народу. Вона уособлює спогади про минуле, роздуми про сьогодення та мрії про щасливе майбутнє. Пісні стільки можуть розповісти про все, вони дуже різні, що, напевно, залишиться байдужою тільки супер черства людина. Допоки ми їх знаємо чи співаємо -  пісні житимуть вічно, бо є частиною душі народу, тобто кожного з нас.

17 лютого в приміщені клубу села Борсуки відбувся вечір відпочинку "Від старого до малого розвеселимо усіх". Дівчата з ансамблю "Спецефект", місцевого будинку культури, запальними танцями та співами розважали усіх хто завітав на вечір відпочинку, а людей зібралося чимало. Бурхливими оплесками вітали кожну пісню ансамблю. Свої вокальні номери дівчата доповнювали гумористичними сценками.