04 Жовтня, 2021 р., 09:31
За повідомленням Ланівецького РЕМ ВАТ "Тернопільобленерго"
01 Жовтня, 2021 р., 08:59
Від щирого серця вітаю вас із професійним святом, яке з любов’ю називають Днем учителя!
30 Вересня, 2021 р., 14:40
Сьогодні, 30 вересня 2021 року сільський голова Роман Кухарський перебуває у місті Києві та взяв участь в урочистому заході щодо оголошення переможця конкурсу «Наша громада», який спільно реалізовувався Українським кризовим медіа-центром та телеканалами СТБ та ICTV у рамках Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).
29 Вересня, 2021 р., 16:37
У селі Передмірка сьогодні, 29 вересня проводяться планові роботи щодо грейдерування доріг вулиць населеного пункту.
28 Вересня, 2021 р., 15:27
Сьогодні, 28 вересня, у селі Нападівка проводиться грейдерування доріг вулиць населеного пункту.
25 Вересня, 2021 р., 22:53
З 25 вересня по 25 жовтня 2021 року візьми участь у голосуванні за найкраще українське село. Серед конкурсантів проекту - населений пункт Борсуківської територіальної громади - село Борщівка Кременецького району Тернопільської області.
24 Вересня, 2021 р., 20:05
24 вересня 2021 року заступник Борсуківського сільського голови Тетяна Важельська взяла участь у бізнес-майстерні “Ефективна співпраця з Німеччиною: секрети успіху” в рамках Програми GIZ “Fit for Partnership with Germany”.