24 Травня, 2021 р., 14:04
Як відомо, внаслідок адмінреформи дитячий оздоровчий табір “Лісова казка”, розташований поблизу села Борщівка, відійшов у комунальну власність Борсуківської територіальної громади. Минулого року через пандемію та карантинні обмеження заклад не працював. Які плани щодо відкриття сезону оздоровлення дітей у “Лісовій казці” у нинішніх власників — про це розповідають голова Борсуківської громади Роман КУХАРСЬКИЙ та в.о.директора оздоровчого закладу Світлана ОКСЕНЮК.           Роман Кухарський:   — На сесії сільської ради розроблено й затверджено новий Статут установи, депутати підтримали виділення коштів на проведення косметичного ремонту, підготовку й оформлення дозвільних та інших документів. Наразі працівники підприємства здійснюють роботи із благоустрою території табору. У п’ятницю, 21 травня, тут відбудуться змагання військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”).