02 Листопада, 2020 р., 11:00
Нині осінь нас чарує, Неповторна, чарівна, Різні барви нам дарує І дивує нас вона. Виглядає так казково Восени і парк, і гай, Розмаїттям кольоровим Прикрашає осінь край!
23 Жовтня, 2020 р., 15:54
« Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього» – прописна істина сучасного українця. Нападівська школа-надійний оплот козацького духу.
07 Жовтня, 2020 р., 12:54
06.10.2020 року відбулося відкриття спортивного залу в селі Борщівка. З нагоди цієї події було проведено спортивні змагання серед школярів, присвячені Дню народження Ярослава Павловича Горошка (Кубок Горошка).
30 Вересня, 2020 р., 10:05
Дорогі бібліотекарі Борсуківської сільської ради та просто поціновувачі літератури!
16 Вересня, 2020 р., 14:14
15 вересня розпочалося реальне будівництво закладу дошкільної освіти с. Борсуки.
11 Вересня, 2020 р., 17:13
Сьогодні в с. Борсуки відбулося освячення братської могили, в якій перепоховані Тимофій Андрійович Басюк (псевдо Яворенко) — визначний діяч українського національно-визвольного руху (ОУН, УПА) та його бойові побратими.
28 Серпня, 2020 р., 21:18
Великокусковецький будинок культури привітав усіх жителів села та гостей із Днем незалежності України. Святковий концерт,-за участі артистів села, а також гостей - колективу із с. Ридомиль, - зібрав чималу аудиторію.
25 Серпня, 2020 р., 16:00
25 серпня у приміщенні Борсуківської сільської ради відбулася розширена нарада керівників закладів освіти. До участі були запрошені директори, заступники директорів ЗЗСО, завідувачі філій, заступники завідувачів філій, а також завідуючі ЗДО.
24 Серпня, 2020 р., 10:57
З Днем Державного Прапора та Незалежності України вітає Борсуківський будинок культури. Миру нам усім, злагоди, добра.